2013 m. Spausdinti

Publikacijos moksliniuose žurnaluose

...


Straipsniai periodikoje ir interneto svetainėse

Braziūnas, Vladas. Tarmiškai kalbėti esti didžiulis prestižas / Kalbino Tomas Taškauskas : [Pokalbis apie dabartinę tarmių padėtį Lietuvoje: „O daugiausia tarmiškai, žinoma, kalbuosi su savo krašto žmonėmis [...]. Ir su daugeliu, kad ir susitiktų po dešimtmečių, kurie tik buvę Vilniaus universiteto kraštotyrininkų ramuvos žmonės, kilę iš bent kiek Pasvaliui artimesnių kraštų.“]. Respublika, 2013, sausio 10, p. 11: iliustr. (Visas netrumpintas pokalbio „Tarmių prestižą grąžins tik mūsų drąsa“ tekstas – V. Braziūno svetainėje.)

LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanotas Rokiškio krašto garbės pilietis Venantas Mačiekus : [Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ą, ilgametis VU ramuvos vadovas Venantas Mačiekus buvo apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi]. Rokiškietis.lt (virtualus), 2013, vasario 21.

Tarmes saula – pre laidos? : [Biržuose 2013 m. balandžio 10 d. įvykusio susitikimo su Vladu Braziūnu, skirto Tarmių metams, anonsas. „Vladas Braziūnas yra vienas iš Vilniaus universiteto kraštotyrininkų ramuvos kūrėjų [...]. Poeto kūrybos individualumas atsiskleidžia per etnografiškumą. Jo eilės, esė tiesiog įsišakniję Šiaurės Lietuvos peizaže, istorijoje ir, kas brangiausia, tarmėje.“] / Biržų Jurgio Bielinio bibliotekos informacija. Šiaurės rytai, 2013, balandžio 9.

Romuvos Kriviui – Lietuvos Prezidentės pripažinimas : [Liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Lietuvos etnokultūrinio judėjimo pradininkas, vienas iš VU ramuvos kūrėjų Jonas Trinkūnas buvo apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi]. Alkas.lt (virtualus), 2013, liepos 8.

...